OБAВEШTEЊE

Приступ Facebook стрaницама Студeнтскoг пaрлaмeнтa и Спoртскe aсoциjaциje БПШ oмoгућeн сa звaничнoг Web сajтa БПШ, www.bbs.edu.rs
Лeгитимни прeдсeдник Студeнтскoг пaрлaмeнтa БПШ je Верица Димитријевић.

Свaкo другo прeдстaвљaњe у имe БПШ je лaжнo и нeлeгитимнo и представља кривично дело.

Адамовић мр ВладимирУторак 10:00h-12:00h
Четвртак 12:00h-14:00h
Антић др ЗоранаСреда 11:30h-13:00h
Четвртак 15:00h-16:30h
Анџић др СлободанПонедељак 10:30h-11:30h
Четвртак 13:00h-14:30h
Аритоновић др ГоранПетак 12:15h-14:30h
Бабић мр ЖељкоПонедељак 11:30h-13:00h и 16:30h-18:00h
Бањац ИгорПонедељак 15:30h-17:30h
Белошевић СањаУторак 11:00h-12:00h
Четвртак 12:00h-13:30h
Бјелић др МиланСреда 15:00h-17:15h
Богетић др СрђанПонедељак 10:00h-12:00h
Уторак 15:00h-18:00h
Божовић мр ВеснаУторак 18:00h-18:45h
Среда 16:00h-17:30h
Боричић мр НићкоУторак 12:00h-14:00h
Среда 15:30h-17:30h
Борота-Тишма др АнкицаПонедељак 15:00h-18:00h
Бранковић МилицаПонедељак 10:00h-12:30h
Бубања ИваПонедељак 10:30h-12:00h
Четвртак 12:00h-13:00h
Булатовић ПетарУторак 12:00h-13:30h
Четвртак 16:00h-17:30h
Булатовић др ИванПонедељак 17:00h-19:00h
Васић НиколаСреда 11:00h-13:00h
Четвртак 11:00h-13:00h
Видас-Бубања др МаријанаПонедељак 14:00h-17:00h
Петак 13:00h-14:30h
Вишњић мр ЧедомилПонедељак 14:00h-15:30h
Среда 15:30h-17:00h
Вранић ИванаПонедељак 11:00h-13:00h
Петак 11:00h-13:00h
Врцељ др ВеснаЧетвртак 12:10h-14:30h
Вујанић ИванаУторак 11:00h-13:30h
Вујановић НиколаУторак 11:00h-12:00h
Четвртак 12:00h-13:30h
Вукмировић АлександраЧетвртак 12:00h-14:30h
Вукмировић др ЈованкаУторак 16:00h-17:00h
Четвртак 13:00h-14:30h
Вукчевић ВањаСреда 12:00h-14:15h
Вучичевић др МаркоУторак 10:30h-12:00h и 16:00h-17:00h
Вучичевић др СлободанПонедељак 10:00h-12:00h и 17:00h-19:00h
Глигорић др ЧедомирСреда 13:10h-14:40h
Четвртак 16:30h-18:00h
Дабетић ЂорђеУторак 13:00h-14:00h
Дабетић др СлавицаСреда 12:00h-14:30h
Давидовац ЗоранСреда 09:00h-10:30h
Четвртак 13:30h-15:00h
Деретић НемањаСреда 16:20h-17:20h
Четвртак 14:00h-16:00h
Деретић др НеђељкоПонедељак 15:00h-16:00h
Уторак 12:00h-13:00h
Среда 15:00h-16:00h
Димитријевић др БојанУторак 14:30h-17:00h
Димитров мр ФилипПонедељак 17:45h-18:45h
Среда 11:30h-13:30h
Дишевић МирјанаУторак 12:30h-14:00h
Среда 12:00h-13:00h
Докнић др НевенаСреда 11:15h-12:00h
Четвртак 11:15h-12:00h
Петак 11:15h-12:00h
Драгић др ЗорицаЧетвртак 12:15h-14:30h
Драговић др КристинаУторак 11:15h-12:15h
Четвртак 12:00h-13:00h
Ђурић др АлександраПонедељак 10:00h-11:30h
Среда 12:30h-13:30h
Ђурић др ЗвезданПонедељак 11:15h-13:30h
Ђурица НинаЧетвртак 12:30h-15:00h
Ђурица др МајаУторак 12:00h-15:00h
Ђурковић НенадПонедељак 15:40h-17:00h
Петак 12:30h-13:30h
Ђуровић СлободанУторак 10:00h-13:00h
Ђуровић др ЂуроСреда 12:00h-14:00h
Четвртак 13:00h-14:30h
Ерић др ИванаСреда 16:00h-18:00h
Петак 15:00h-16:00h
Живковић НедељкаУторак 11:00h-13:00h
Среда 11:00h-13:00h
Зекавица AнаПонедељак 12:00h-14:00h
Четвртак 11:30h-13:30h
Ивановић др МилкаСреда 14:00h-17:00h
Среда 14:00h-17:00h
Јеринић НебојшаСреда 11:00h-12:00h
Четвртак 12:00h-13:00h
Јеринић др ДраганУторак 11:00h-12:00h
Четвртак 11:00h-12:00h
Јовановић др РадицаЧетвртак 13:00h-16:00h
Јовковић др ЉиљанаСреда 12:00h-14:15h
Јокановић мр ВеснаУторак 10:00h-11:30h
Среда 10:00h-11:30h
Кабиљо МилошУторак 13:00h-14:30h
Среда 18:30h-19:15h
Кажaнегра-Величковић АнаУторак 12:00h-13:00h
Среда 11:30h-13:00h
Карић др ДушицаПонедељак 10:00h-12:00h
Среда 16:00h-18:00h
Качар др МираПонедељак 12:00h-14:30h
Килибарда др ВедаСреда 12:15h-14:30h
Кисић-Зајченко мр СветланаПонедељак 13:30h-15:00h
Лекић НемањаУторак 13:00h-15:00h
Лекић др СнежанаПонедељак 16:15h-20:00h
Лончар АрсенСреда 09:00h-11:00h и 16:00h-17:00h
Лутовац мр МилошПетак 12:00h-14:30h
Љубичић др ДушанПонедељак 16:00h-17:00h
Уторак 08:00h-09:30h
Малешевић др ЉиљанаУторак 11:00h-13:30h
Мандић др ИванУторак 12:00h-13:00h
Среда 12:00h-14:00h
Мандић др СлавицаСреда 12:00h-14:00h
Мандић-Ивковић АнаПонедељак 10:00h-12:15h
Марић ВеснаСреда 14:30h-16:45h
Четвртак 09:00h-11:15h
Марковић СветланаПонедељак 13:30h-15:30h
Среда 13:00h-14:00h
Марковић др ДушанУторак 14:00h-15:00h
Четвртак 17:00h-18:30h
Марковић др СузанаУторак 12:15h-13:45h
Среда 10:30h-12:00h
Марковић мр ТатјанаПонедељак 13:45h-16:00h
Матић др РадеУторак 10:50h-12:10h
Среда 18:30h-19:30h
Микић др АнђелаЧетвртак 14:00h-17:00h
Миладиновић др ВеснаУторак 13:00h-15:00h и 15:30h-16:30h
Милојевић др СоњаУторак 11:30h-13:30h
Среда 18:00h-19:00h
Милошевић др ГоранУторак 14:00h-16:00h
Милошевић мр МилошПетак 10:45h-13:00h
Мирјанић др БорјанаУторак 11:00h-13:00h и 16:00h-17:00h
Мирковић ДрагицаУторак 12:00h-13:30h
Четвртак 12:00h-13:30h
Мирковић др ВалентинаЧетвртак 12:00h-15:00h
Мрвић др ТатјанаПонедељак 16:00h-18:00h
Среда 12:00h-14:00h
Мрђа БојанУторак 11:00h-13:00h
Николић др МиленаСреда 11:25h-14:40h
Новаковић др ЈасминаЧетвртак 12:00h-15:00h
Обућински мр ДејанПонедељак 12:30h-14:00h
Петак 14:00h-15:30h
Одаловић ТомоПонедељак 11:00h-13:00h
Среда 11:00h-13:00h
Петак 11:00h-13:00h
Паспаљ др МиодрагСреда 11:30h-13:30h
Пашић мр РадомирСреда 12:30h-13:30h
Перић СашаСреда 12:00h-13:00h
Четвртак 12:00h-13:30h
Петковић др ЗдравкаУторак 14:00h-17:00h
Поповић МилошСреда 14:00h-16:30h
Пушара др МилорадУторак 12:00h-14:00h
Среда 12:00h-14:00h
Четвртак 17:00h-18:00h
Пушара др НебојшаУторак 12:30h-14:00h
Среда 12:30h-14:00h
Раденковић др ДанијелаСреда 12:00h-13:00h
Четвртак 12:00h-14:00h
Радић др БојанЧетвртак 11:00h-13:00h и 15:00h-16:30h
Радовановић мр БиљанаСреда 13:00h-15:00h
Четвртак 13:00h-15:00h
Радоман др МиленкоПонедељак 12:00h-14:00h
Радоњић ВикторЧетвртак 12:00h-14:15h
Радуловић ЈованаУторак 12:00h-13:00h
Среда 13:00h-14:30h
Радуновић др СлађанаЧетвртак 12:00h-14:00h
Рајковић мр МилеУторак 12:00h-14:00h
Среда 12:00h-14:00h
Четвртак 12:00h-14:00h
Ратковић-Абрамовић др МирјанаУторак 15:30h-18:00h
Самарџић др МилеПонедељак 17:45h-18:45h
Среда 11:30h-13:30h
Симић ВладимирСреда 18:00h-19:00h
Петак 10:00h-12:00h
Станковић др АлександарУторак 15:00h-16:00h
Среда 15:00h-17:00h
Стефановић ТамараПонедељак 11:00h-12:30h
Уторак 11:00h-12:00h
Стојановић ИванСреда 16:00h-18:00h
Стојановић др АлександарУторак 11:00h-13:00h
Стојковић др АлександраПонедељак 09:00h-10:30h
Уторак 10:00h-12:00h
Стојменовић ГорданаПонедељак 12:00h-13:15h
Четвртак 12:00h-13:15h
Танасковић ГорданаПонедељак 13:00h-16:30h
Тодоровић др ВладимирУторак 12:30h-14:45h
Ћендић БојанаЧетвртак 11:30h-13:30h
Ћосић др МаркоЧетвртак 15:00h-17:15h
Урош др ТамараСреда 10:30h-12:00h
Четвртак 10:30h-12:00h
Филиповић ЛукаУторак 11:00h-13:00h и 16:00h-17:00h
Филиповић НиколаТренутно нема консултација.
Филиповић др ЛукаСреда 11:00h-13:00h
Фрањић мр АнтеПонедељак 16:00h-17:00h
Уторак 08:00h-09:30h
Цвијић ЈанаПонедељак 10:00h-13:00h
Чавић др БојанаПонедељак 13:00h-14:30h
Уторак 12:00h-13:00h
Пратите нас на:      Facebook Linkedin Twitter